Noclegi Krynica Zdrój - Rezerwacja: tel: +48 18 533 03 75, e-mail: orlik@krynica.pl

Atrakcje Krynicy i hotelu

Hotel ORLIK swoim Gościom oferuje wiele atrakcji. Są to m.in.:

• sauna,
• jacuzzi,
• stół do tenisa stołowego,
• pokój zabaw dla dzieci,
• sala konferencyjna.

Zapraszamy do skorzystania z naszej sauny fińskiej (odpłatnie). Sauna jest cenionym obiektem, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i urodę. Do dyspozycji oddajemy także jacuzzi, które rozluźnia i relaksuje. Kąpiel w jacuzzi odpręża i zapewnia zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień. Oferowany przez nas stół do ping-ponga zapewni Państwu moc atrakcji w brzydkie, deszczowe dni.

Pomyśleliśmy także o najmłodszych. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy pokój zabaw, który wywoła uśmiech na twarzach dzieci. Do dyspozycji Gości oddajemy w pełni wyposażoną salę konferencyjną, która świetnie sprawdzi się w przypadku rozmów branżowych i konferencji.

Kilka słów o KRYNICY-ZDROJU

O zaletach Krynicy-Zdroju nie trzeba nikomu przypominać. To znana miejscowość na mapie polskich uzdrowisk. Krynica-Zdrój słynie z naturalnych leczniczych wód bogatych w minerały i witaminy. Są one pomocne na wiele schorzeń. Będąc tutaj na wakacjach czy urlopie, koniecznie musimy udać się do Łazienek Borowinowych i Starych Łazienek Mineralnych. Zachęcamy do odwiedzania Starego Domu Zdrojowego oraz Pijalni Głównej (w którejdo można posmakować zdrowotnej, krynickiej wody), do których można dotrzeć już w kilka minut z naszego Hotelu.

Zobacz również:

LETNIE ATRAKCJE KRYNICY

Mapa atrakcji Krynicy i okolic

Dla wybierających się do Krynicy przygotowaliśmy opis atrakcji oraz mapkę z ich lokalizacją. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami.
Opis atrakcji w Krynicy i okolicach

Atrakcje - mapa

Szlak turystyczny na Jaworzynę Krynicką

Nieopodal Hotelu ORLIK przebiega niebieski szlak prowadzący na Przełęcz Krzyżową. Z tego miejsca łatwo wejść na Jaworzynę Krynicką, zmieniając szlak na zielony.

Szlak niebieski: Krynica Deptak (600 m) 2,1 km – Krzyżowa (813 m) 3,0 km – Przełęcz Krzyżowa (770 m) 5,9 km – Bukówki (750 m) 9,9 km – Runek (1082 m) długość w km: 9,9 czas przejścia: tam 3 1/2 godz.; powrót 2 1/2 godz.

Szlak zielony: Krynica ul. Pułaskiego (600 m) 2,0 km – Przełęcz Krzyżowa (770 m) 3,0 km – Czarny Potok „Pegaz” (680 m) 4,2 km – Diabelski Kamień (950 m) 5,2 km – Jaworzyna Krynicka PTTK (1020 m) 6,1 km – Jaworzyna Krynicka (1114 m) długość w km: 6,1 czas przejścia: tam 3 godz.; powrót 2 1/2 godz.

Hotel ORLIK to idealne miejsce nie tylko na wygodny nocleg w Krynicy, ale także na konferencję czy szkolenia. Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu.

Hotele Krynica Zdrój, szkolenia, tanie noclegi Krynica Zdrój
Copyright © 2011 ORLIK - komfortowy jak hotel obiekt w Krynicy Zdrój
Designed by E-Lime - strony www i sklepy internetowe
Noclegi Krynica Zdrój
Rezerwacja: tel: +48 18 533 03 75
e-mail: orlik@krynica.pl